Castle Panic - Crowns and Quests
Overzicht
Available in these languages:
- Engels
Productinformatie
Nieuwe personages & missies
De Castle Panic uitbreiding Crowns and Quests bevat 12 personages met unieke vaardigheden. Ieder personage wordt aan het begin van het spel toegewezen aan 1 van de 6 torens. Raakt de toren vernietigd tijdens het spel, dan moet de speler het spel verderzetten zonder zijn vaardigheid.
Om het spel Castle Panic Crowns and Quests te winnen, moeten de spelers speurtochten overleven. Hier hebben ze hun speciale vaardigheden voor nodig.
In ieder spel zijn er 2 Quests (1 Standard Quest en 1 Endgame Quest). Zoek naar magische rollen, vernietig een vervloekte obelisk, plaats magische portalen om het kasteel in veiligheid te brengen,... Je blijft de stapel met monsters aanvullen totdat beide Quest voltooid zijn.
Kunnen jullie voorkomen dat het kasteel vernietigd wordt? Ga samen de uitdagingen aan van Castle Panic Crowns and Quests!
| SKU | FIR002463 |
|---|---|
| Merk / uitgever | Fireside Games |
| Ean code | 850680002463 |
| Aantal spelers | 1-6 |
| Aanbevolen leeftijd | 12+ |
| Soort Spel | Bordspel, Coöperatief |
| Speelduur | 60 min |
| Taal | Engels |
| Taalonafhankelijk | Nee |
| Basisspel / uitbreiding | Uitbreiding |
Verzendkosten en levertermijnen
| Verzendkost bestelling <€85,00 |
Verzendkost bestelling >€85,00 |
Levertermijn (voor artikelen in voorraad) |
|
| België thuislevering | 6,00 euro | 1,00 euro | 1 à 2 werkdagen |
| België afhaalpunt | 5,50 euro | Gratis | 1 à 2 werkdagen |
| Nederland thuislevering | 6,50 euro | 1,50 euro | 1 à 2 werkdagen |
| Nederland afhaalpunt | 6,50 euro | Gratis | 1 à 2 werkdagen |
| andere landen | klik hier voor meer info | ||
Retour
- Binnen 14 dagen kan u bestelde artikelen naar ons terugsturen, te rekenen vanaf de dag die volgt op de levering.



